MÖBLER / Bord / Spelbord 14688273
nr 1468 8273
Spelbord
nyrenässans. Bredd: 87. Djup: 2x42 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:47:57
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)